Олена та Іван

Хочу поділитись враженнями відеозйомки нашого весілля. Я не місцева,тому не мала змоги порівнювати львівських відеоопеоаторів. За порадою звернулась до Віктора Ольхова , ані трошки не шкодуючи про свій вибір!) Чоловік зі мною погодився і тепер маємо цілу збірку відео фрагментів нашого весілля!) Передивляючись весільні кліпи та фільми тільки згадуємо про веселу та кропітку співпрацю! Успіхів вам майбутньому та вдячних клієнтів!)

Мар’яна та Олег

Дуже сподобалося працювати з Віктором, оскільки він – професіонал у своїй справі! Знімав для нас весілля, сам давав поради, всю основну роботу взяв на себе, ми просто насолоджувалися зйомкою. Як результат – приємні спогади у відео на все життя! Дякуємо! Олег та Мар’яна

Яна та Олексій

Без сумнівів одруження – одна з найважливіших подій у житті кожної людини. Як і усі, ми з чоловіком хотіли вибрати все найкраще для того, аби наша святкова подія пройшла незабутньо і обо’язково залишились приємні спогади. Про Віктора Ольхова дізналися випадково, коли у знайомого фотографа попросили порекомендувати нам професійного майстра. Переглянувши відео – роботи, побачивши їх якість, цікаві ідеї та неординарність, ми з впевненістю вирішили, що знімати фільм про нас буде саме ця людина.
Хочемо висловити подяку Віктору за гарну співпрацю. З цією людиною працювати легко, матеріалу було відзнято максимально багато і дуже гарно, лаконічно об’єднано у фільм. Якість роботи на вищому рівні, ще й за розумні ціну. Всім рекомендую Віктора Ольхова!!!

Elia & Maxim

Добрий день:) хотіла поділитися дуже приємним враженням, роботи Віктора Ольхова! Ми з чоловіком спочатку звернулись до Віктора на рахунок, “Весільної Фото Зйомки”, але ми з чоловіком мріяли, ще про Love Story…але часу до весілля залишалося зовсім мало і ми мріяли зробити її в Німеччині, так як там почались наші відношення…. І мені ще більше здавалось це не реальним…
Поділивши з Віктором цією ідеєю, Віктор підтримав мене!)))) Я була безмежно рада! Віктор, дуже прекрасна і талановита людина, з ним дуже легко, після нашої домовленості за Love Story, через два тижні ми поїхали в Німечинну! Це було супер!!!) Весільна зйомка, це просто краса!) Віктор зробив нам дуже красиві диски, на коробці наше фото, на диску нанесене теж фото! Якість, супер, як в дорогого фільма! Родичі, батьки, друзі з закордону, які бачили в житті все, в захваті від якості і оформлення!
P.S. Дуже вдячна Віктору! В процесі роботи з Віктором, Віктор став нам Другом! Дуже хороша людина. Ми дуже вдячні за таку спогаду на все життя, яку не стидно буде показати дітям! Ми обов’язково будем звертатись до Віктора! І Вам радимо!!!)

Юля та Тарас

Довго вибирали відеооператора на своє весілля, переглянувши багато робіт все ж таки зупинились на Vincent studio. І не пошкодували ні на секунду. Віктор це саме та людина, яка зрозуміє, що саме Ви хочете побачити у своєму весільному ролику та фільмі. Дуже легко було і не вимушено) Залишились неймовірні спогади з весілля, а також з шаленої дозйомки. Надзвичано якісна робота відеооператора (від монтажу до класно підібраної музики). Неодноразово переглядаємо відео і дуже тішимось! Дуже дякуємо Віктору за його роботу, будемо ще звертатись обов’язково!

Богдан та Ірина

З перших хвилин підготовки до весілля ми знали, кому довіримо відтворювати найцінніші миті нашого весілля, адже раніше вже були свідками того, як креативно та творчо працює Віктор і змогли оцінити результат його роботи! Дякуємо за прекрасно зрежисовану Love story, за любов до кожної дрібниці, за продуманість кожного кадру і музичний супровід!! Звісно, результатами роботи над весільним фільмом ми та наші рідні також приємно вражені і задоволені! Велика вдячність за незабутні спогади про наш день!
Нам надзвичайно пощастило, що мализмогу співпрацювати з Віктором Ольховим – талановитою людиною і справжнім професіоналом своєї справи! Дякуємо:)