Untitled

Ми пропонуємо:
– Відеозйомка весілля
– Фотозйомка весілля
– Розробка та задум love story;
– Відеозйомка хрестин та ювілеїв;
– Фото і відео супровід у весільній подорожі;

-Створення корпоративних фільмів

Весільна відеозйомка.

Vincent studio – це молода, креативна команда, що пропонує стильну, професійну відеозйомку у Львові, Львівській області,
інших містах України і закордоном. У наші послуги входять: фото-, відеозйомка подій будь-якого рівня, свят, корпоративів і клубних заходів. Подальший студійний монтаж і оформлення DVD / Blu-Ray дисків, художня обробка фотографій, створення дійсно гарних весільних відео кліпів.

Наш колектив співпрацює з багатьма організаторами урочистостей, і за бажанням Ви можете зв’язатися з ними через нас, а ми у свою чергу допоможемо Вам вибрати професійного та запального тамаду, відповідного та індивідуального специфіці Вашого свята.

Весілля – це дуже відповідальний захід, і кожна наречена хоче, щоб все пройшло на вищому рівні і в пам’яті про цей день залишилися прекрасні спогади, а ми чоловіки даруємо нашим обожнюваним половинкам це гарне яскраве свято. Наша команда використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта, тому бажаючи побачити красивий, незвичайний весільний фільм, Ви самі можете вибирати в якому форматі він буде зніматися. Незалежно від того, буде репортажна або постановочна відеозйомка, Ви залишитесь задоволені.

Командна робота фотографа і відео оператора.
Якщо крім весільного відео, Ви хочете зробити весільні фотографії, то ми пропонуємо замовити нашого колегу-фотографа. Чому? Причина всім відома – вічна боротьба двох “художників” за гарний ракурс,
коли ж працює згуртований колектив, то на Ваших фотографіях практично не буде відеооператора, а в кіно буде по мінімуму фотографа.
Ніхто нікому не заважатиме, відеооператор і фотограф будуть гармонійно доповнювати один одного. Це дуже важливо, коли мова йде про якісну роботу фотографа і відеооператора. І нам приємно працювати у своїй команді, тому:
Відеоператор + Фотограф = Знижки!

One comment on “

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *